ورود شماره موبایل جهت اطلاع از قیمت ها         

    اخرین اخبار:            فروش ویژه زمستان 1401 (مارک های ایران تکنو و ملارد اگزوز) شماره تماس:09122480486

سيستم اگزوز
بيش از 35 سال تجربه در ساخت سيستم اگزوز و بكارگيري مـاشين آلات منطبق با آخرين تكنولوژي روز ، شركت ملارد اگزوز را در زمينه ساخت انواع مجموعه لوله و منبع اگزوز توانمند ساخته است. دامنه كاري محصولات اين شركت، توليد انواع مجــــموعه لوله، با نسبت شـعاع خمكـاري به قطر لوله مـــعادل با "يك" و كمـــتر از آن و توليد انواع منبع با مقاطع گرد، اوال و چند ضلعي با انواع اتصالات جوشي و پرسي مي باشد.

قطعات جانبي اگزوز و قطعات پرسي
شركت ملارد اگزوز تامين كننده انواع شــيلد هاي حرارتي، انواع پايه هاي نگهدارنده ، انواع بست آلات و سا خت انواع قطعــات ساخته شده از لوله و ورق جهت صنايع خودرو ( لوله هاي آب ،‌ لوله هاي باك و ...) مي باشد.

گستره محصولات
طیف محصولات تولیدی این شرکت شامل بیش از 150 نوع اگزوز خودرو و 30 نوع قطعات فلزی مرتبط با خودروهای تولید داخل کشور میباشد. از مهمترین محصولات این شرکت میتوان به مجموعه کامل سیستم اگزوز خودروهای پژو 405، پژو 206، پراید، زانتیا، ال90، مزدا وانت، سایپا، پی کی، پژو RD و .... اشاره نمود.

امکانات و ظرفیت های تولید
شرکت ملارد اگزوز در شهرک صنعتی ملارد ویلای جنوبی در مساحتی به وسعت بیش از پنج هزار متر بنا شده است. این شرکت با استقرار بیش از سی میلیارد ریال ماشین آلات اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در چهار سالن مجزا در حال تولید محصولات میباشد. نیرو انسانی مستقر در کارخانه را بیش از 50 پرسنل تولید و 20 پرسنل مهندسی و اداری تشکیل میدهند. تولیدات این شرکت عمدتا قطعات فلزی میباشد که بر این اساس از دستگاه های پرس ضربه ای و هیدرولیک در تناژهای مختلف استفاده میشود.
Although steel replica watches table with so many replica watches uk advantages, but in the winter, the cold metal in rolex replica the summer is the advantages of the uk replica watches side becomes a disadvantage.