ورود شماره موبایل جهت اطلاع از قیمت ها         

    اخرین اخبار:            فروش ویژه زمستان 1401 (مارک های ایران تکنو و ملارد اگزوز) شماره تماس:09122480486

معرفی شرکت
شرکت صنعتي و توليدي ملارد اگزوز در سال 1367 و با هدف تولید انواع اگزوز ، قطعات خودرو و تامین خطوط تولید صنایع خودرو سازی ایران، در منطقه ملارد شهريار در استان تهران تاسیس و راه اندازی گردید . شرکت صنعتي و توليدي ملارد اگزوز با چشم انداز "مشتري گرايي رمز جهاني شدن " يكي از تامین کننده گان شرکت ایران خودرو ، سايپا ، مزدا یدک و گروه خودرو سازی مرتب و سایر خودرو سازان کشور می باشد. این شرکت در سال 1380 با توجه به خریداری ماشین آلات مدرن و توسعه فضاي فيزيكي و با بهره گيري از نيروهاي ماهر و آموزش ديده و استفاده از كارشناسان مجرب ، سهم خود در را در بازار توليد افزايش داده است.

خط مشي كيفيت
اهداف و جهت گيري كلي اين شركت در راسـتاي برقراري نظام تضمين كيفيت و معرفي آن به مشـتريان مي باشد. جلب رضايت مشــتري و رقابت در بازار از اهداف اين شركت مي باشد كه در جهت برقراري نظام تضمين كيفيت و ارتقاء مستمر كيفيت اقدامات ذيل را شامل مي گردد :
  • ارائه محصولات بدون نقص و رساندن ضايعات به صفر .
  • شناخت نيازهاي مصرف كننده و استفاده از بازخور اطلاعات مصرف كننده در جهت ارتقاء كيفي محصول .
  • توليد مطابق با استانداردهاي مورد قبول مشتري .
  • تحويل به موقع محصول با قيمت مناسب .
  • استفاده از ابزار و تجهيزات توليدي مناسب و بهره گيري از فن آوري جديد در توليد .
  • در اين راستا توجه به نيروي انساني از طريق مشاركت آنان در تصميم گيري ها و ارتقاء روحيه مسئوليت پذيري از طريق ايجاد نظام انگيزشي و نيز شناخت و تامين نيازهاي آموزشي پرسنل در توليد محصول با كيفيت بالا از اهميت خاصي برخوردار مي باشد.

نوع اوری ها
واحد تحقیق و توسعه شرکت با بررسی نیاز های مشتریان و بر پایه تحقیقات کارآمد هموراه در صدد ارتقای کیفی محصولات و روش های تولید محصول میباشد. در این راستا این شرکت توانسته است اولین سیستم بسته بندی اگزوز را راه اندازی و رضایت مشتریان را افزایش دهد. همچنین شرکت ملارد اگزوز اولین استفاده کننده پوشش کروم استیل در کشور میباشد.

امکانات آزمایشگاهی
آزمایش و بررسی کیفی محصولات تولید شده همواره از مهمترین رویکرد های شرکت بوده است. آزمایشات گونان بر روی محصولات تولید شده امکان ارزیابی کیفی محصولات را فراهم آورده و میتواند نقش موثری در جهت ارتقای کیفی محصولات داشته باشد. لذا شرکت ملارد اگزوز با تامین امکانات آزمایشگاهی بستر مناسبی را برای پایش و آزمایش محصولات فراهم آورده است. از جمله میتوان به آزمایش صدا اشاره نمود. این آزمایش میزان تاثیر گذاری سیستم اگزوز را در کاهش آلودگی صوتی مشخص مینماید. آزمایش آلایندگی که میزان ترکیبات شیمیایی ناشی از دود موتور خودرو را مورد بررسی قرار داده و میتواند تاثیر گذاری سیستم کاتالیزور را در کاهش آلودگی تعیین نماید. آزمایش استحکام به بررسی میزان استقامت نقاط حساس اگزوز در برابر تنش ها و ضربات میپردازد و میتواند دوام اگزوز را تعیین نماید.

جایگاه شرکت در کشور
شرکت ملارد اگزوز دارای دو نشان تجاری "ایران تکنو" و "ملارد اگزوز" میباشد که در طی 35 سال حضور موفق در بازار توانسته است محبوبیت قابل توجهی در میان مصرف کننده گان کسب نماید. شرکت ملارد اگزوز جزو شرکت های پر سابقه در زمینه تولید اگزوز و قطعات یدکی خودرو شناخته شده و توانسته است علاوه بر عقد قرارداد با شرکت های بزرگ در بازار قطعات یدکی نیز جایگاه به سزایی داشته باشد. شرکت های طرف قرارداد با ملارد اگزوز را عموما شرکت های معتبر داخلی و خارجی تشکیل میدهند که از جمله میتوان به سازه گستر سایپا، مزدا یدک، شرکت مرتب و ساپکو اشاره نمود.

نشان ها و گواهینامه ها
این شرکت با استقرار نظام های مدیریتی همواره مسیر تعالی خود را حفظ نموده است. از این رو میتوان به گواهینامه های اخذ شده مدیریت کیفیت، اخذ گواهينامه ISO TS 16949:2002 و گرید B شرکت های ساپکو، سازه گستر، مزدا یدک و گروه خودرو سازی مرتب اشاره نمود.
 
Although steel replica watches table with so many replica watches uk advantages, but in the winter, the cold metal in rolex replica the summer is the advantages of the uk replica watches side becomes a disadvantage.